+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Půjč si

Nechcete si nechat diktovat podmínky nenasytných poskytovatelů půjček a poskytovatelů kreditních karet? Chcete půjčku za takový úrok a takových podmínek, které si sami stanovíte? Pak jste tu správně!

Cílem portálu Prestito.cz je nabídnout Vám alternativu k získávání úvěrů a půjček ať už přes bankovní domy, tak od nejrůznějších nebankovních institucí, které ne vždy se svými klienty jednají fér a spíš než o pomoc při mnohdy nelehkých situacích, se snaží na těchto klientech vydělat a z jejich situace maximálně vytěžit.

Pokud nemáte zájem platit enormně vysoké úroky a skryté poplatky ať už bankovním, tak častěji nebankovním institucím, jednoduše se přidejte mezi naše spokojené klienty a vytvořte si na našem portálu aukci, ve které přesně stanovíte podmínky, za kterých si budete chtít půjčit. Pak už můžete v klidu pozorovat, jak se o Vás investoři přetahují a snaží se Vám nabídnout maximálně výhodnou půjčku. Kde jinde podobný přístup najdete?

Navíc u nás je zadání aukce zcela ZDARMA a poplatek za zprostředkování úvěru je splatný až z částky, kterou Vám investor poskytne jako úvěr. U nás tedy žádné poplatky předem nenaleznete!

A navíc, budete-li s našimi službami spokojeni a zároveň budete znát někoho, kdo potřebuje také půjčit, neváhejte a náš portál mu doporučte! Jako odměnu od nás získáte až 3 % z veškerých jím uzavřených úvěrů. Bližší detaily naleznete v sekci „Doporuč a vydělej“.

 

Jak začít?

Jednoduše! Stačí se na našem portále zaregistrovat a kliknutím na tlačítko "Zadat aukci" vystavit na našem portále aukci, která bude přesně odpovídat Vašim potřebám a představě o úvěru. Pak už stačí jen počkat a vybrat si z nabídek našich investorů.

Máte-li nějaké dotazy, zkuste se podívat do naší sekce často kladených dotazů "FAQ", další odpovědi také naleznete po přečtení témat níže.

 

 • Pravidla aukce

  Pravidla založení aukce na našem serveru Více

 • Kalkulátor splátek

  Spočítejte si kolik budete splácet Více

 • Bezpečnost půjčky

  Děláme vše pro to, aby použití aukčního portálu Prestito.cz bylo pro všechny zúčastněné strany maximálně bezpečné. Více

 • Registrace u ČNB

  Společnost HM Capital Partners s.r.o. provozující portál pro zprostředkování úvěrů Prestito.cz je za účelem kontroly zprostředkovávaných úvěrů registrována u České národní banky. Více

 • Poplatky

  Poplatky spojené s půjčkou Více

 • Bonus ke každé půjčce

  Dostáváte rádi dárky? My pro Vás jeden máme! Od nás získáte 1,5 % zpět z každé řádně splacené půjčky! Více

 • Smluvní dokumentace

  Veškerá smluvní dokumentace používaná na portále Prestito.cz je připravena ve spolupráci se špičkovými právníky v tomto oboru a samozřejmě také vyhovuje českému právu Více

 • Jak vytvořit aukci

  Vystavit aukci je na Prestito.cz opravdu velmi snadné a zabere Vám to jen pár minut! Více

 • Užitečné tipy

  Tipy k vytváření aukcí Více

 • Reference uživatelů

  Na této stránce naleznete reference uživatelů, kteří si na našem portálu půjčili. Více

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852