Investuj - P2P Investice - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Investuj - P2P Investice

PRESTITO P2P Investice = Investice do P2P půjček

Zajímá vás, do čeho investovat peníze a jak je nejlépe zhodnotit? Půjčky od lidí lidem jsou výhodnou investiční příležitostí pro všechny, kteří se zapojí do naší online aukce. Můžete jako soukromá osoba či nepodnikatel pomoci jiné osobě s úvěrem nebo s rozjezdem vlastního podnikání a odměnou Vám budou úroky, které by jinak získaly banky.
 
Jak a kde investovat? Prestito Vám nabízí pravidelné investování – stačí si na našem portálu vyhledat konkrétní inzerát (aukci), který ve Vás vzbuzuje důvěru, je zajímavý a má z Vašeho hlediska výhodné podmínky. Můžete se však také se zadavatelem inzerátu domluvit na jiných podmínkách, které musí obě strany akceptovat. 
 
Když si nejste jisti, kam investovat svých 100.000 Kč, ale také do čeho investovat malé částky, tak se obraťte na P2P půjčky Prestito – naše online aukce jsou skvělý způsob jak zhodnotit výhodně své úspory, ale také jak díky nebankovní půjčce pomoci lidem na začátku podnikání nebo jen někomu splnit sny o vlastním bydlení nebo prvním autě. 

V případě, že aktuálně nemůžete žádný vhodný inzerát najít, zcela zdarma Vám umožňujeme nadefinovat si ve Vašem profilu kritéria, které pro svou investici hledáte (výše půjčky, délka splácení, výše úroků, apod.), a my Vás budeme informovat emailem v případě, že se na našem portálu ta pravá investiční příležitost v podobě nově otevřené aukce (inzerátu) odpovídající Vašim představám objeví! Pak už bude zcela na Vás, jak tuto příležitost uchopíte a jakou uděláte nabídku!

 

Bezpečnost investice
 
 

Jak začít a investovat?

Jednoduše! Stačí se na našem portále zaregistrovat, kliknutím na tlačítko "Přehled inzerátů" si vyberete ten, který Vám vyhovuje, a vložíte do něj svou nabídku. Vaše nabídka nemusí být ve stejné výši, jako je částka poptávaná vystavovatelem inzerátu, ale můžete nabídnout i částku nižší s tím, že na zbylou částku dají své nabídky ostatní investoři. Stejně tak můžete prostřednictvím formuláře kontaktovat inzerenta.

Máte dotazy? Nevíte si rady?

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Často kladené dotazy "FAQ"
další odpovědi také naleznete po přečtení témat níže.

 

 

Investujte bezpečně a jednoduše

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Pravidla aukce

  Pravidla pro vytvoření aukce na našem serveru Více

 • Bezpečnost investice

  Chceme, aby úvěry uzavřené díky portálu Prestito.cz byly pro Vás maximálně bezpečné. Více

 • Vymáhání pohledávek

  V případě, že dlužník k datu splatnosti neuhradí příslušnou měsíční splátku, doporučujeme věřiteli zaslat dlužníkovi upomínku k zaplacení dlužné splátky. Více

 • Poplatky

  Poplatky spojené s investicí Více

 • Jak vytvořit nabídku

  Nabídku lze jednoduše vytvořit v detailu inzerátu kliknutím na tlačítko „Vytvořit nabídku“ a to vyplněním krátkého formuláře. Více

 • Užitečné tipy

  Proto, abyste zájemce o úvěr přesvědčili, že právě Vy jste ten správný partner pro poskytnutí úvěru, připravili jsme pro Vás několik tipů, na které se vyplatí při vytváření nabídky v aukci myslet. Více

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852