Zájemci o provize - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Zájemci o provize

otázky a odpovědi

Dotazy a odpovědi týkající se zájemců o získání provize za doporučení uživatele

Jak si mohu začít vydělávat?
  • Pro to, abyste si s námi vydělali, se u nás stačí pouze zaregistrovat. Tím získáte svůj unikátní referenční odkaz, který pak zašlete Vašemu známému nebo kamarádovi například emailem. Pokud se Váš známý přes tento referenční odkaz zaregistruje, získáte z každého úvěru, který přes náš portál kdykoliv v budoucnu uzavře až 3 % z vypůjčené, nebo zapůjčené částky!

  • Váš referenční odkaz můžete také vložit na sociální síť, diskusní fórum nebo například Vaše internetové stránky jako reklamní banner.

  • Detailní podmínky tohoto programu naleznete ve vzorové smlouvě. Další informace naleznete taktéž v sekci "Doporuč a vydělej".

 

Jak poznám, že se člověk, kterého jsem doporučil na základě mého doporučení zaregistroval?
  • Každá registrace přes Váš referenční odkaz bude zachycena ve Vašem profilu (sekce Můj účet – Provizní účet – Doporučení uživatelé) a Vy tak navíc budete mít ucelený přehled o tom, kolik jste ze kterého doporučení vydělal!

 

Jak poznám, že se člověk, kterého jsem doporučil má na Prestito.cz aktuálně vystavenu aukci?
  • Tak, jako je každá registrace přes Váš referenční odkaz zachycena v přehledové tabulce s doporučenými uživateli ve Vašem profilu (sekce Můj účet – Provizní účet – Doporučení uživatelé), tak každý Vámi doporučený uživatel, který má aktuálně vystavenou aukci, je v této tabulce doporučených uživatelů podtržen. Podtržené přihlašovací jméno současně slouží jako odkaz do detailu aukce, kterou má aktuálně vystavenu. Pokud tedy doporučíte Vašeho známého, klidně mu můžete hned i udělat nabídku!

 
Kolik si mohu vydělat?
  • Výše provize se odvíjí od počtu celkově splacených splátek úvěrů, které jste na našem portále za celou svoji historii doporučil. Čím více s námi budete spolupracovat, tím lépe Vás budeme odměňovat! Přesnou výši odměn naleznete zde.

 

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852