Užitečné tipy - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Užitečné tipy

Proto, abyste zájemce o úvěr přesvědčili, že právě Vy jste ten správný partner pro poskytnutí úvěru, připravili jsme pro Vás několik tipů, na které se vyplatí při vytváření nabídky v aukci myslet.

 

  • Nepožadujte od zájemců o půjčku přehnaně vysoké úroky. Jednoduchým způsobem jak se od ostatních odlišit je, nabídnout věřiteli takový úrok, který je adekvátní míře rizika, kterou s poskytnutím úvěru Vy jako investor nesete.
  • Zdá se Vám příliš rizikové půjčit jednomu uživateli 50 000 Kč? Pak si pro jistotu najděte třeba pět aukcí, které Vám budou vyhovovat a každému uživateli půjčte 10 000 Kč. Pokud následně přestane jeden uživatel svůj úvěr zcela splácet, výnosy z ostatních úvěrů Vám mohou tento jeden úvěr plně pokrýt. Vaše investice může být ovšem i nižší - výše Vaší nabídky v aukci může být již od 5 000 Kč!
  • Zaměřte se na takové aukce (inzeráty), u nichž je požadovaná částka přiměřená tomu, jaká je Vaše finanční situace a jak velké riziko jste ochoten akceptovat.
  • Riziko poskytnutého úvěru lze snížit vyžádáním si přiměřeného zajištění. Dokážete si jistě představit, že zájemce o půjčku nebude souhlasit například s tím, aby Vám kvůli půjčce 50 000 Kč zastavil svoji nemovitost. Jednotlivé typy zajištění a komentář k nim naleznete v sekci „Bezpečnost investice“.
  • Nedávejte nabídky do více aukcí zároveň v případě, že víte, že nebudete mít dostatek finančních prostředků na všechny případně vyhrané aukce. Bude-li se stávat, že aukci vyhrajete, ale následně úvěr bezdůvodně neposkytnete, inzerenti na Vás s největší pravděpodobností napíší nelichotivé hodnocení, které Vám do budoucna ztíží Vaše postavení v nadcházejících aukcích.
  • V případě, že zájemce o půjčku nepopíše své důvody pro to, k čemu půjčku potřebuje dostatečně, využijte k Vašim dodatečným dotazům tlačítko „Zeptejte se dlužníka“ v detailu aukce!
  • Pokud jste v naší nabídce zrovna nenašel takovou půjčku, která by Vás oslovila, neváhejte a ve svém profilu si nadefinujte Vaše představy o ideální půjčce a my Vás budeme bezplatně informovat pokaždé, když se taková půjčka na našem portále objeví!

 

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852