Pravidla inzerování - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Pravidla inzerování

Pravidla založení inzerátu na našem serveru

  • Délku inzerátu volí výstavce aukce a to na 5, 10, 15 nebo 20 dní, inzerát lze však ukončit i předčasně po přijetí jedné z nabídek, případně zrušením aukce (zrušení aukce provádí administrátor na základě žádosti).

  • Inzerát lze založit na úvěry od 10 000 Kč do 1 000 000 Kč. Minimální nabídka v inzerátu musí být 5 000 Kč.
  • Každý inzerát je Prestitem automaticky ohodnocena příslušným počtem hvězdiček. Hodnocení je mimo jiné závislé na bonitě dlužníka a jeho schopnosti splácet, která je zjištěna při vystavení aukce.

  • Každý uživatel má možnost získat od Prestito.cz své hodnocení, které vypovídá o jeho důvěryhodnosti a jeho vůli požadovaný úvěr splácet. Hodnocení vychází mimo jiné z historické platební morálky žadatele o úvěr a každý uživatel má možnost o toto hodnocení Prestito.cz požádat. Pro investory je přidělené hodnocení známka toho, že dlužník má zájem své závazky plnit a již dopředu má možnost získat přehled o tom, jak na tom je zájemce o úvěr se svojí historickou platební morálkou. Získané hodnocení žadatele o úvěr je vidět následně v každém vystaveném inzerátu a investoři si mohou filtrovat například jen ty inzeráty, kde jsou uživatelé s přiděleným hodnocení.

  • Každý inzerát lze Topovat a zvýraznit ho tak před ostatními inzeráty. Topovaný inzerát bude na rozdíl od ostatních zvýrazněn a dále bude v přehledu všech inzerátu vždy nahoře v porovnání s ostatními inzeráty. Topovaný inzerát tak přitahuje větší pozornost věřitelů a její vystavovatel tak má větší šanci zaujmout a získat třeba i nižší úrok než ostatní uživatelé.

  • Nabídnutá částka a úroková sazba investorem může být pouze stejná nebo nižší než výstavcem inzerátu požadovaná. Věřitelem požadované zajištění úvěru může být vyšší, než jaké v první fázi dlužník při vytváření inzerátu uvedl, že je ochoten akceptovat.

  • Prestito.cz emailem informuje příslušné účastníky aukce o podaných nabídkách, přijetí či odmítnutí jejich nabídek.

 

 

 

 

 

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852