Naše služby - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Naše služby

Naše společnost je Vám připravena poskytnout širokou nabídku služeb souvisejících se užíváním aplikace, ve které lze zadávat nabídky a poptávky na vytvoření půjčky mezi nepodnikateli.

 

On-line portál P2P

Hlavním posláním portálu Prestito.cz je umožnit našim uživatelům využít práva k aplikace Prestito.cz, v rámci kterého je možno vkládat na náš server aukce, jejichž účelem je najít investora, který bude ochoten poskytnou prostředky na daný účel. Investor na druhou stranu získává nadstandardní zhodnocení svých volných prostředků. Společnost poskytuje provádění plateb ze smluvního vztahu a práva k aplikaci.

 

Prověřování zájemců o půjčku

Před uzavřením smlouvy mezi dlužníkem a věřitelem můžeme zajitit výpis z Centrální evidence exekucí a investor tak může zhodnotit majetkovou situaci jeho smluvního partnera.

Věřitel může po dlužníkovi dále požadovat, aby předložil výpis z registru SOLUS, zájmového sdruženi právnických osob a výpis z registru CERD, Centrálního registru dlužníků.

 

Právní pomoc při vymáhání pohledávek

V případech, kdy dlužník neplní své povinnosti v úvěrové smlouvě uvedené, automaticky zasíláme těmto dlužníků zprávy s upozorněním na porušování jejich povinností.

Pokud by dlužník ani po našem upozorňování své povinnosti neplnil, společnost HM Capital Partners, s.r.o. aktivně spolupracuje s předními advokátními kancelářemi a společně s ní nabízíme našim klientům široké spektrum služeb v této oblasti. Jedná se například o asistenci v případě neplnění závazků ze strany dlužníka a/nebo jeho ručitele, vymáhání pohledávek, podání žaloby, předběžná opatření (například u realizace zástavy), během exekuční řízení a podobně.

 

Daňové poradenství

Tato služba je primárně zaměřena na daňové poradenství investorům, kteří s využitím našeho portálu půjčují své finanční prostředky a získávají tak úrok, který následně daní ve svém daňovém přiznání.

V případě dotazů týkajících se zdaňování úroků, přípravy daňového přiznání z příjmů fyzických osob se na nás neváhejte obrátit a náš specializovaný tým registrovaných daňových poradců Vám je připraven pomoci.

Současně také nabízíme možnost přípravy daňového přiznání daně z příjmů fyzických osob, podání dodatečných přiznání daně z příjmů fyzických osob a s tím souvisejících služeb. Získáváte tak mimo jiné i možnost podání Vašeho daňového přiznání k 30.6., namísto standardního termínu k 31.3.

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852