Naše služby - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Naše služby

Naše společnost provozuje inzertní portál a služby související s užíváním inzertního portálu.

 

On-line inzertní portál

Hlavním posláním portálu Prestito.cz je umožnit našim uživatelům inzerovat žádosti o půjčky na jedné straně a reagovat na ně svou nabídkou na straně druhé. Cílem je vytvořit fungující nebankovní alternativu půjčování peněz mezi nepodnikateli.

Právní pomoc při vymáhání pohledávek

Pokud by inzerent smlouvy neplnil, můžeme nabídnout spolupráci s předními advokátními kancelářemi a společně s ní nabízíme našim klientům široké spektrum služeb v této oblasti. Jedná se například o asistenci v případě neplnění závazků ze strany dlužníka a/nebo jeho ručitele, vymáhání pohledávek, podání žaloby, předběžná opatření (například u realizace zástavy), během exekuční řízení a podobně.

 

Daňové poradenství

Tato služba je primárně zaměřena na daňové poradenství investorům, kteří s využitím našeho inzertního portálu půjčují své finanční prostředky a získávají tak úrok, který následně daní ve svém daňovém přiznání.

V případě dotazů týkajících se zdaňování úroků, přípravy daňového přiznání z příjmů fyzických osob se na nás neváhejte obrátit a náš specializovaný tým registrovaných daňových poradců Vám je připraven pomoci.

 

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852