Vedení společnosti - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Vedení společnosti

Představení vedení společnosti

 

JUDr. Michal Špiláček
jednatel
spilacek(a)prestito.cz

Jednatelem společnosti je JUDr. Michal Špiláček, který má dlouholeté manažerské zkušenosti z velkých i menších firem. V posledních letech se věnuje investicím do startupových projektů, které pomáhá rozvíjet, managementu obchodní společnosti a reklamní agentury a také developmentu nemovitostí.

 

 

Ing. Bc. Eduard Hájek
společník

Eduard má mnohaleté zkušenosti z finančního sektoru, bankovnictví a daňového poradenství.

V současné době pracuje v Londýně u mezinárodní poradenské společnosti na pozici senior associate, kde se zabývá transakčním poradenstvím při fúzích a akvizicích společností s cílem zajistit daňově optimální integraci cílové společnosti do skupiny společností kupujícího, včetně praktické implementace fúzí, rozdělení společností či jiných forem reorganizace a dále pak přípravy modelu finančních toků, poradenství ohledně daňového posouzení transakčních nákladů, asistenci s přípravou daňově efektivních motivačních plánů pro management a podobně.

Je taktéž součástí specializovaného střediska pro poskytování služeb daňového poradenství při fúzích a akvizicích pro finanční investory (zejména fondy privátního kapitálu), a to jak pro Českou republiku, tak i pro celý středoevropský region.

Mezi klienty pro které Eduard pracuje, patří mimo fondy privátního kapitálu také například vlastníci významných českých společností.

 

 

Ing. Martina Moravcová
společník

Martina má dlouholeté zkušenosti z firemního sektoru, kde působila v oblasti controllingu.

V současné době pracuje v nadnárodní společnosti, kde se zabývá plánováním výdajů, tvorbou rozpočtů, kontrolou a hodnocením stanovených cílů v rámci společnosti. Je zodpovědna za region České republiky.

+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852