Dluhy nemusí být noční můrou - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Články

Dluhy nemusí být noční můrou

Vytvořen: 26.11.2011 10:07

Dnešní moderní doba přináší mnoho příležitostí, jak naložit s peněžními prostředky.

Peněžní prostředky je možno získat od bankovních i nebankovních subjektů. Právě portál www.prestito se snaží zajistit setkávání nabídek a poptávek po úvěrech tak, aby si klienti měli možnost sjednat právě ten s co nejvýhodnějšími podmínkami. Tímto způsobem se snaží předcházet i problémům, které mohou spočívat v tom, že si dlužník vezme příliš mnoho půjček nebo si vezme půjčky nevýhodné.

Život není jednoduchý a může nastat nepříznivá situace, která může dlužníka a jeho blízké ovlivnit na celý život. Může nastat totiž situace, kdy dlužník není schopen splácet své dluhy, dostává se do platební neschopnosti a jsou vůči němu vedeny exekuce. Když se jedinec dostane do takové životní situace, je ji nutno řešit s rozmyslem a chladnou hlavou.

Řešení může být několik:

  1. V případě více půjče je vhodné jednat s věřiteli o odložení splatnosti. nevýhodou tohoto řešení ovšem je, že tento problém může jen oddálit.
  2. Další možností je zvolit cestu konsolidace, tedy cestu, kdy několik půjček nahradíte novou jedinou půjčkou, která bude mít výhodnější podmínky. K tomu je ideální využít náš portálu www.prestito.cz, kde si velmi snadno vytvoříte svoji vlastní aukci na úvěr dle Vašich podmínek.
  3. Pokud se nepodaří půjčky konsolidovat, mohou Vám pomoci blízcí a to například tím, že se za Vás při získávání půjčky zaručí.
  4. Pokud se dostanete do situace, že nejste schopni plnit Vaše finanční závazky, existují zákonné možnosti, jak dosáhnout osvobození od dluhů, a to v rámci insolvenčního řízení.

V případě insolvenčního řízení můžete dosáhnout oddlužení, kdy můžete dosáhnout odložení a snížení splátek a po ukončení insolvenčního řízení a procesu oddlužení budete bez dluhů.

Náš portál www.prestito.cz spolupracuje s předními odborníky na insolvenční právo a v případě problémů s platební neschopností se tak můžete buď obrátit na svého právního poradce, anebo můžete využít služeb našich právních zástupců, kteří s námi spolupracují. Tito právní zástupci s Vámi ochotně Vaši situaci projednají a napomohou Vám při jejím řešení.+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852