NOVÝ ZPŮSOB FUNGOVÁNÍ PORTÁLU PRESTITO.CZ - Prestito - online půjčky

+420 222 360 702 info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

Články

NOVÝ ZPŮSOB FUNGOVÁNÍ PORTÁLU PRESTITO.CZ

Vytvořen: 10.02.2019 23:09

Vážení návštěvníci webového portálu www.prestito.cz,

Chceme Vás informovat o změnách fungování našeho portálu, které byly po přechodnou dobu testovány a od 13.1.2019 nasazovány.
 
Portál www.prestito.cz bude nově fungovat jako tzv. inzertní portál zaměřený na půjčky mezi lidmi. Návštěvníci z řad žadatelů o půjčku si budou moci vystavit inzerát (žádost), na který mohou reagovat investoři svou nabídkou. V případě, že se žadatel (inzerent) dohodne na podmínkách s investorem (přijme jeho nabídku), veškerou smluvní agendu, stejně jako peněžní platby již budete řešit napřímo mezi sebou, bez nás (provozovatele) jako prostředníka.
 
Doporučujeme maximální pečlivost a důslednost při uzavírání takových smluv. Můžete použít také naši vzorovou smlouvu o zápůjčce, která Vám bude nabídnuta ve Vašem profilu.
 
Inzerát si můžete vystavit za částku 29,- Kč, můžete jej také za úplatu topovat (zviditelnit na nejvyšších pozicích před ostatními), použití naší vzorové smlouvy je pak zpoplatněno rovněž částkou 29,- Kč. Vše ostatní z běžných služeb portálu je zdarma s výjimkou obnovy zablokovaného či zrušeného účtu z důvodu porušení podmínek našeho portálu.
 
Pro zadání prvního inzerátu se budete muset nejprve registrovat, Vaše dosavadní přihlašovací údaje se automaticky nepřenášejí a je třeba se tedy zaregistrovat znovu.
 
Historii (archív) Vašich dosavadních půjček najdete na adrese http://aukce.prestito.cz/, kam se přihlásíte s Vašimi původními přihlašovacími údaji.
 
Ti z Vás, kteří mají ještě na starém (původním) portálu topovanou aukci, se nám prosím ozvěte na emailovou adresu níže, rádi Vám zdarma přeneseme topování Vašeho nového inzerátu.
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@prestito.cz
 
Věříme, že tato změna bude v konečném důsledku k Vašemu prospěchu a umožní zvýšit rychlost dohody mezi Vámi navzájem současně s umožněním větší flexibility v dohodnutí vlastních podmínek pro sjednání úvěru.
 
 
Tým PRESTITO.CZ


+420 222 360 702 / info@prestito.cz

pracovní dny 9:00 – 17:00

© Prestito.cz | Všechna práva vyhrazena | HM Capital Partners s.r.o., Rašínovo nábřeží 384/56, Praha 2, 128 00
IČ: 24305821, Společnost zapsaná u Městského soudu v Praze v oddílu C, vložce č. 194852